pubg-mobile-pc-oynamak

PUBG Mobile hiç kuşku yok ki birçok kişinin telefonu elinden düşürememe sebebi. Hatta evde bile bilgisayar dururken telefonun şarjını bitiresiye kadar oyun oynuyoruz. Bu yazımızda PUBG Mobile’ı bilgisayarda oynamayı göstereceğiz ve hem klavye-mouse konforunda oynayacak hem de telefonumuza bir nebze olsun şarj olmasına imkan vereceğiz!

PUBG Mobile bilgisayarda nasıl oynanır?

Bunun için bir emulatöre ihtiyacımız var. Biliyorsunuz ki PUBG Mobile Tencent firmasının geliştirdiği bir oyun. Ve bu bağlamda aynı firma Gaming Buddy isimli bir de emulatör geliştirmiş. Bu yazımızda da resmi emülatörüyle PUBG Mobile bilgisayarda oynamayı anlatacağız.

Öncelikle bu bağlantıda Gaming Buddy emülatörünü indirelim. Kurulumunu yaptıktan sonra uygulama içerisinde PUBG Mobile‘ı göreceksiniz. İndirelim oyunumuzu.

Oyun inerken sağ üst kısımdaki menüden Settings’e girerek ayarlarımızı yapabiliriz. Burada Basics yani temel ve Engine yani oyun motoru olmak üzere ayar kategorileri var. Buradan bilgisayarınıza göre uygun ayarları yapabilirsiniz.

tencent-gaming-buddy

Ram, işlemci çekirdeği, çözünürlük, rendering api’si gibi ayarları yaptıktan sonra oyunumuzu açıp oynamaya başlayabiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz